"Esta web utiliza cookies para facilitar la navegación por ella y para realizar análisis de su uso, incluida la elaboración de perfiles de navegación con fines publicitarios. Si continua navegando, consideramos que acepta su instalación. Para obtener información detallada sobre las cookies que utilizamos, incluyendo cómo configurar su navegador para rechazarlas, pulse aquí."

restauración

ASTÈRIX A ITÀLIA
ASTÈRIX A ITÀLIA
DANIEL CORTES
2017
978-84-696-2039-7

El 19 d' octubre torna la màgia d ' Astèrix: els famosos personatges creats per Goscinny i Uderzo tornen amb la seva aventura número 37, la tercera signada per Jean-Yves Ferri i Didier Conrad. Parlem d' Astèrix a Itàlia, que durà els nostres herois fins a la península italiana. Això els permetrà conèixer ben a fons la sorprenent Itàlia antiga i els nombrosos pobles itàlics que hi viuen.