"Esta web utiliza cookies para facilitar la navegación por ella y para realizar análisis de su uso, incluida la elaboración de perfiles de navegación con fines publicitarios. Si continua navegando, consideramos que acepta su instalación. Para obtener información detallada sobre las cookies que utilizamos, incluyendo cómo configurar su navegador para rechazarlas, pulse aquí."

restauración

ASTÈRIX ALS JOCS OLÍMPICS. EDICIÓ 2016
ASTÈRIX ALS JOCS OLÍMPICS. EDICIÓ 2016. EDICIÓ 2016
BERTA
2016
64
978-84-696-0595-0
CATALA

La clàssica i coneguda aventura de l'Astèrix, en una edició especial limitada. Inclou 16 pàgines d'extres plenes d'informació curiosa i de documents originals que contextualitzen l'àlbum i revelen molts dels seus secrets. Si ets fan de l'Astèrix, no t'ho pots perdre!