"Esta web utiliza cookies para facilitar la navegación por ella y para realizar análisis de su uso, incluida la elaboración de perfiles de navegación con fines publicitarios. Si continua navegando, consideramos que acepta su instalación. Para obtener información detallada sobre las cookies que utilizamos, incluyendo cómo configurar su navegador para rechazarlas, pulse aquí."

restauración

ASTÈRIX EL GAL
ASTÈRIX EL GAL
BERTA
2017
978-84-696-0281-2

Amb aquest títol neix la col·lecció Astèrix. Per aconseguir fer-se amb el secret de la poció màgica que els dóna als habitants del llogaret una força sobrehumana, els romans segresten a en Panoràmix, el druida. L'Astèrix, acompanyat pel seu amic fidel Obèlix, haurà de rescatar-ho.