"Esta web utiliza cookies para facilitar la navegación por ella y para realizar análisis de su uso, incluida la elaboración de perfiles de navegación con fines publicitarios. Si continua navegando, consideramos que acepta su instalación. Para obtener información detallada sobre las cookies que utilizamos, incluyendo cómo configurar su navegador para rechazarlas, pulse aquí."

restauración

POP UP / TROQUELADOS
ASTÈRIX. EL POP-UP! (CATALÀ)
ASTÈRIX. EL POP-UP! (CATALÀ)
RIERA I FERNÁNDEZ, NÚRIA
2015
24
978-84-696-0412-0
CATALA

Al poblet de l'Astèrix i l'Obèlix les baralles són un autèntic esport nacional. Qualsevol motiu és bo per deixar anar uns quants «PLAF!» i rebre uns quants «POF!». Obre aquest espectacular llibre pop-up i descobreix les millors batusses protagonitzades pels immortals personatges de Goscinny i Uderzo. Veuràs de prop les formacions d'atac dels romans, sorprendràs els pirates en ple naufragi i seràs espectador de les baralles dels gals -i fins i tot de les gal·les- per culpa d'una mica de peix «fresc».

comprados juntos habitualmente